Site Loader

Pomalu se vzpamatováváme z téměř dvou měsíčního maratonu a začíná nám docházet, že burčáková sezóna je u konce.

Absolvovali jsme toho letos opravdu mnoho! Zde je krátká rekapitulace:

  • začali jsme tradičním brněnským rozvozem 22. 8. a poslední proběhl 26. 9. (za historii rozvozů jsme nikdy takhle dlouho nerozváželi, ale ukecali jste nás dokonce na dva bonusové závozy :P)
  • první větší akcí bylo Zarážení Hory u nás v Kobylí. Zahrál nám Petr Bende a bylo to prostě boží 🙂
  • dále jsme poprvé zkusili prodejní stánek v Brně na rohu ulice Kounicova a Šumavská. Zde jsme vám radost dělali od 3. – 12. 9.
  • o víkendu 13. – 14. 9. jsme se také nově objevili na Znojemském historickém vinobraní. Znojmo je okouzlující město a měli jsme pocit, že jsme se opravdu vrátili do historie.
  • zúčastnili jsme se také 16. a 17. 9. studentské akce Prvákoviny. Ty zaštiťuje Provozně ekonomická fakulta, pro svoje nově příchozí studenty. Tož co by to bylo za přivítání prváků do studia, bez tradičního moravského burčáku!
  • víkend 20. – 22. 9. byl asi jeden z nejnáročnějších. Byli jsme souběžně na dvou místech v republice, které od sebe nejsou zrovna blízko (Brno a Mělník). Vše jsme ale zvládli na výbornou! 🙂 Tři dny strávené na Mělnickém vinobraní stály opravdu za to a jsme rádi, že vám náš TOŽ BURČÁK! chutná i jinde než na Moravě 😛
  • 20. – 28. 9. probíhaly částečně souběžně Slavnosti vína v Brně. Počasí vyšlo perfektně, atmosféra byla každý den bezchybná a největší radost nám dělalo, že jste se k nám pravidelně vraceli O:)
  • poslední akcí byly Burčákové slavnosti v Hustopečích 3. – 5. 10. Zde se o perfektním počasí jednoznačně mluvit nedá, ale i tak jste si nás našli a každý den nám vypili všechen TOŽ BURČÁK! 😛
  • na úplný závěr musíme také zmínit, že jsme po celou dobu burčákové sezóny prodávali i z našeho výrobního sklepa v Suchořádské zmole, ke které vás naváděly TOŽ BURČÁKové cedule.

Bylo toho dost, ale už teď se nemůžeme dočkat příštího roku!

Chtěli bychom vám touto cestou ještě naposled poděkovat za vaši věrnost značce TOŽ BURČÁK!, za vaše milé reakce na naši práci i za to, že jste nás navštívili třeba hned na několika výše zmiňovaných prodejních místech.

Nepřestávejte sledovat naše FB stránky Tož burčák a instagram tozburcak. Budeme vám zde postovat fotky i během roku. Protože burčák je sice sezónní záležitost, ale jeho tvorba trvá vlastně celý rok 🙂 Pokud vás zajímají i naše vína, tak šup na web vinařství Tomčala, FB stránky Vinařství Tomčala Kobylí nebo instagram vinarstvitomcala.

Tož ještě jednou děkujeme a mějte se rádi!

BURČÁK, RESPEKT, LÁSKA

Váš Patrik, Nicole a celý Tož burčák team

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *